Yayınlar RSS | Email | Toplam : 6687 Üye

www.gelisimplatformu.org 

Prof.Dr.Oktay Sinanoğlu ile kahvatı

Seminer : Prof. Dr. Oktay Sinanoğlu ile kahvaltı ve söyleşi gerçekleşti

Puan Verin

Gelişim Platformu Endüstri ve Yapı Topluluğu'nun davetlisi olan Prof. Dr. Oktay Sinanoğlu, kahvatı programında konuklar ile bir araya geldi. Bahçeşehir Üniversitesi Meslek Yüksekokulu'nun katkılarıyla gerçekleşen program yaklaşık 4 saat sürdü. Saat 10:00 da katılımcılar ile kahvaltıda buluşan Prof. Dr. Oktay Sinanoğlu kahvaltı sonrası söyleşi programının gerçekleşeceği salona geçti. Salonda Gelişim Platformu adına Yönetim Kurulu üyesi Sayın M.Kaan Dilber ve Bahçeşehir Üniversitesi Meslek Yüksekokulu adına Bahçeşehir Üniversitesi Meslek Yüksekokulu Müdürü Sayın Azize Gökmen bir konuşma yaptı. Konuşmanın ardından Prof. Dr. Oktay Sinanoğlu'nun hayatını anlatan görüntüler izlendi. İzlence esnasında Sayın Oktay Sinanoğlu'nun duygulandığı görüldü.

Kahvaltı sonrası söyleşi için konferans salonuna geçen Prof. Dr. Oktay Sinanoğlu alkışlarla karşılandı. Prof. Dr. Oktay Sinanoğlu'nun sıcak karşılamadan oldukça memnun olduğu görüldü. Güncel bir çok konuya değinen Prof. Dr. Oktay Sinanoğlu'nun konuşmaları zaman zaman alkışlarla kesildi. Prof. Dr. Oktay Sinanoğlulu'nun Türkçe'nin korunması ile ilgili yaptığı konuşmalar büyük alkış aldı.

Program sonunda Gelişim Platformu Endüstri Topluluğu Lideri Sayın Mustafa Akça bey ve İcra Kurulu Üyesi İlknur Yolcu hanım Prof. Dr. Oktay Sinanoğlu'na çiçek ve plaket takdim etti.Prof. Dr. Oktay Sinanoğlu neşeli tavırları ile programın sıcak bir atmosfere taşıdı. 

Prof. Dr. Oktay Sinanoğlu, Bahçeşehir Üniversitesi Meslek Yüksekokulu Müdürü Sayın Azize Gökmen'e bir çok iltifatta bulundu ve burada bulunmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Bahçeşehir Üniversitesi Meslek Yüksekokulu Müdürü Azize Gökmen Hanım Prof. Dr. Oktay Sinanoğlu'nu kurumlarında ağırlamaktan duydukları memnuniyeti dile getirerek hediye takdiminde bulundu.Katılımcılar kitaplarını imzalatırken fotoğraf çektirmeyide ihmal etmediler.

Sayın Azize Gökmen'e Gelişim Platformu'nun başlatmış olduğu "Başarı Öyküleri"programlarının ilki olan Prof. Dr. Oktay Sinanoğlu ile kahvaltı ve söyleşi programına yapmış olduğu katkılardan dolayı Gelişim Platformu Yapı Topluluğu Lideri Sayın Mehmet Emin Kozankurt ve İcra Kurulu Üyesi Burcu Kaya Hanım tarafından çiçek ve teşekkür plaketi takdim edildi.   Program sonunda Prof. Dr. Oktay Sinanoğlu ile toplu fotoğraf çektiren katılımcılar daha sonra kitaplarını imzalattılar.
Gelişim Platformu tarafından tüm katılımcılara Prof. Dr. Oktay Sinanoğlu'nun kitapları hediye edildiKatılımcılar kitaplarını imzalatırken fotoğraf çektirmeyide ihmal etmediler.
 

1
Yorum
  1. Gravatar

    Oktay Sinanoğlu'yla kahvaltı ya da söyleşi organizasyonunu tekrar gerçekleştirirmenizi rica ediyorum. Bu sefer bu eşsiz fırsatı kaçırmayacağım.

Siz de düşüncelerinizi yazınız
Yorum yazmak için üye olmanız gerekmektedir.
 

    

Üye Olmak İstiyorum