Yayınlar RSS | Email | Toplam : 6824 Üye

www.gelisimplatformu.org 

Prof.Dr.Oktay Sinanoğlu ile kahvatı

Seminer : Prof. Dr. Oktay Sinanoğlu ile kahvaltı ve söyleşi gerçekleşti

Puan Verin

Gelisim Platformu Endüstri ve Yapi Toplulugu'nun davetlisi olan Prof. Dr. Oktay Sinanoglu, kahvati programinda konuklar ile bir araya geldi. Bahçesehir Üniversitesi Meslek Yüksekokulu'nun katkilariyla gerçeklesen program yaklasik 4 saat sürdü. Saat 10:00 da katilimcilar ile kahvaltida bulusan Prof. Dr. Oktay Sinanoglu kahvalti sonrasi söylesi programinin gerçeklesecegi salona geçti. Salonda Gelisim Platformu adina Yönetim Kurulu üyesi Sayin M.Kaan Dilber ve Bahçesehir Üniversitesi Meslek Yüksekokulu adina Bahçesehir Üniversitesi Meslek Yüksekokulu Müdürü Sayin Azize Gökmen bir konusma yapti. Konusmanin ardindan Prof. Dr. Oktay Sinanoglu'nun hayatini anlatan görüntüler izlendi. Izlence esnasinda Sayin Oktay Sinanoglu'nun duygulandigi görüldü.

Kahvalti sonrasi söylesi için konferans salonuna geçen Prof. Dr. Oktay Sinanoglu alkislarla karsilandi. Prof. Dr. Oktay Sinanoglu'nun sicak karsilamadan oldukça memnun oldugu görüldü. Güncel bir çok konuya deginen Prof. Dr. Oktay Sinanoglu'nun konusmalari zaman zaman alkislarla kesildi. Prof. Dr. Oktay Sinanoglulu'nun Türkçe'nin korunmasi ile ilgili yaptigi konusmalar büyük alkis aldi.

Program sonunda Gelisim Platformu Endüstri Toplulugu Lideri Sayin Mustafa Akça bey ve Icra Kurulu Üyesi Ilknur Yolcu hanim Prof. Dr. Oktay Sinanoglu'na çiçek ve plaket takdim etti.Prof. Dr. Oktay Sinanoglu neseli tavirlari ile programin sicak bir atmosfere tasidi. 

Prof. Dr. Oktay Sinanoglu, Bahçesehir Üniversitesi Meslek Yüksekokulu Müdürü Sayin Azize Gökmen'e bir çok iltifatta bulundu ve burada bulunmaktan duydugu memnuniyeti dile getirdi.

Bahçesehir Üniversitesi Meslek Yüksekokulu Müdürü Azize Gökmen Hanim Prof. Dr. Oktay Sinanoglu'nu kurumlarinda agirlamaktan duyduklari memnuniyeti dile getirerek hediye takdiminde bulundu.Katilimcilar kitaplarini imzalatirken fotograf çektirmeyide ihmal etmediler.

Sayin Azize Gökmen'e Gelisim Platformu'nun baslatmis oldugu "Basari Öyküleri"programlarinin ilki olan Prof. Dr. Oktay Sinanoglu ile kahvalti ve söylesi programina yapmis oldugu katkilardan dolayi Gelisim Platformu Yapi Toplulugu Lideri Sayin Mehmet Emin Kozankurt ve Icra Kurulu Üyesi Burcu Kaya Hanim tarafindan çiçek ve tesekkür plaketi takdim edildi.   Program sonunda Prof. Dr. Oktay Sinanoglu ile toplu fotograf çektiren katilimcilar daha sonra kitaplarini imzalattilar.
Gelisim Platformu tarafindan tüm katilimcilara Prof. Dr. Oktay Sinanoglu'nun kitaplari hediye edildiKatilimcilar kitaplarini imzalatirken fotograf çektirmeyide ihmal etmediler.
 

1
Yorum
  1. Gravatar

    Oktay Sinanoğlu'yla kahvaltı ya da söyleşi organizasyonunu tekrar gerçekleştirirmenizi rica ediyorum. Bu sefer bu eşsiz fırsatı kaçırmayacağım.

Siz de düşüncelerinizi yazınız
Yorum yazmak için üye olmanız gerekmektedir.
 

    

Üye Olmak İstiyorum